O firmie

Nasza firma na stołecznym rynku działa od wielu lat, oferując kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki, przeglądów, prac konserwacyjnych i naprawczych w obrębie wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej. Ponadto oferujemy szereg profesjonalnych usług kominiarskich.

Rzetelna wiedza, doświadczenie, specjalistyczne zaplecze sprzętowe, a także uprawnienia budowlane w pełnym zakresie i uprawnienia mistrza kominiarskiego to fundament usług, z którymi wychodzimy do Klientów z Warszawy i okolic, ale również gwarancja najwyższej jakości. Satysfakcja Klientów jest dla nas elementem kluczowym, dlatego też każde zlecenie traktujemy sumiennie i angażujemy wszelkie dostępne środki, aby fachowo i terminowo wykonać powierzone zadania. Oferta usług, którą przygotowaliśmy, ma charakter kompleksowy, a kierujemy ją zarówno do właścicieli prywatnych domów i mieszkań, jak i deweloperów, Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych oraz administracji placówek i instytucji. Działamy na obszarze wszystkich dzielnic Warszawy, a także realizujemy zlecenia od Klientów spoza Stolicy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz kontaktu. Służymy fachowym doradztwem i gwarantujemy korzystne ceny.